2014-09-24

Pocztówka z wakacji

Po dłuższej przerwie wracamy ze zdwojoną siłą, ogromnym zapałem i wieloma pomysłami dotyczącymi bloga :-) Codziennie odwiedzacie nasz blog, dlatego tym bardziej bijemy się w pierś odnoście braku nowych postów- OBIECUJEMY POPRAWĘ :-D W tym poście chcemy z Wami podzielić się tym, gdzie spędziłyśmy tego roczne wakacje. Obie postawiłyśmy na wakacje nad naszym polskim morzem :-) 

 

A: Jantar to miejscowość, którą odwiedziłam tego roku. Nigdy nie wiadomo, czy trafi się na "pogodę" i nie trzeba będzie siedzieć nad morzem ubranym w bluzę polarową i w długich spodniach. a na szczęście trafiłam na okres najgorętszy tego lata- początek sierpnia :-) Z: Lipiec spędziłam w większości u moich dziadków gdzie starłam się zrelaksować i spędzić czas z moja rodziną, a druga połowę lipca spędziłam z moimi przyjaciółmi. W sierpniu wybrałam się z rodziną nad morze. Potem dość niespodziewanie wybrałam się na koncert Justina Timberlaka  którego nigdy nie zapomnę ! Na sam koniec razem odwiedziłam z koleżanką Poznań. To co opisałam w skrócie jest tylko mała cząstką moich wakacji ale nie będę się bardziej rozpisywać bo nie będę Was zanudzać szczegółami. W podsumowaniu te wakacje zaliczam do bardzo udanych i niesamowicie szalonych ! Byłam ciągle w podróży co bardzo lubię :) 

 

 
A Wy jak spędziliście wakacje ? 

PS Piszcie co chcecie zobaczyć na Naszym blogu, może coś o pielęgnacji ? kosmetykach ? więcej ubrań ? Dajcie znać :)                                                                                                                                                       A. i Z.

1 komentarz: