2014-12-14

Weekendowo

Cześć dziewczyny ? Jak spędziłyście weekend ? Ja bardzo przyjemnie :) Wybrałam się z przyjaciółkami na starówkę. Uwielbiam o tej porze stare miasto. Wyglada przepieknie, zwłaszcza wieczorem gdy jest ciemno i światła świetczne oświetlaja miasto :) Uwielbiam świeta Bożego Narodzenia własnie za ta magię. Jednak w tym roku bardziej będą to chyba ciepłe i mokre swieta, przynajmniej w Warszawie. Ciepło się utrzymuje a sniegu brak. Tęsknie za takimi świetami jakie były kiedyś, gdy snieg padał i wypatrywalo sie pierwszej gwiazdki ! Niestety z roku na rok jest gorzej i nie ma śniegu, a jęsli jest to i tak sie szybko rozpuszcza co jest najgorsze. No cóż trzeba zadowolic się tym co jest, a przynajmniej jest ciepło :) 
Po spacerze poszłyśmy na koncert Eldo który odbywał się w pięknych arkadach Kubickiego. Nie słucham za duzo takiej muzyki ale trzeba poszerzać horyzonty :P Koncert był bardzo udany. Po tym wszystkim na zakończenie dnia wybrałyśmy się na kawe :)
PS Nie brałam ze sobą aparatu dlatego zdjęcia są robione komórka co za tym idzie słaba jakość, ale chciałam Wam pokazać chociaż w małej cząstce starówkę i mój strój z koncertu :)

A Wy jak spędziłyście weekend ? Czekam na Wasze komentarze :)
Pozdrawiam Z.

1 komentarz:

  1. Weekend - przedswiąteczna krzątanina :) miła -lubię to :)

    OdpowiedzUsuń