2014-03-25

Kojący krem nawilżający !

Dziś chciałabym Wam zaprezentować krem którego używam codziennie odkąd zaczęłam swoją kuracje antytradzikową, czyli już jakoś ponad rok. Kuracja się zakończyła ale ja nadal jestem wierna temu kremowi.

Jest to Effaclar H z La Roche Posay.   

Krem ten jest przeznaczony dla osób które są w czasie lub po silnie wysuszającej kuracji. Według producenta krem ten nawilża, łagodzi, podrażnienia i zaczerwienienia.
Dla mnie jest to najlepszy krem nawilżający jaki stosowałam. Na początku stosowałam krem cetaphil ale niestety nie sprawdził się u mnie. Effaclar z La Roche posay spełnia wszystkie swoje warunki, nawilża i nie widać żadnych podrażnień czy suchych skórek na twarzy. Konsystencje ma gęstą jednak nie jest ani tłusty ani nie zapycha porów !


 Ja używam go na wieczór i przed nałożeniem makijażu i spełnia się w obu tych rolach świetnie. Warto dodać że skóra po nim się nie świeci. Jednak dla mnie największym plusem tego kremu jest to że moja skóra czuje się niesamowicie ukojona dzięki temu kosmetykowi. Jeśli chodzi o cenę to jednak nie jest on najtańszym kremem na rynku bo cena jest powyżej jeśli sie nie mylę 50 zł. Mi starcza na mniej więcej 2/3 miesiące więc nie jest najgorzej.
Serdecznie go polecam bo moja skóra w czasie kuracji była niesamowicie przesuszona a dzięki temu kremowi stała się nawilżona i zregenerowana.

A może Wy macie jakis inny krem do polecenia ? Albo macie inne zdanie na temat tego ? :)  

PS. Już gratulowałam osobiście ale na blogu też będzie :) A Więc chciałam serdecznie pogratulować najzdolniejszej dziewczynie czyli A. za świetna robotę jaka zrobiła. Należy jej się ta nagroda ponieważ codziennie ćwiczy swoje umiejętności których w dodatku sama się uczy. A najważniejsze jest to że robi to co lubi i że się z Nami tym dzieli. Gratulacje :)
Z.

1 komentarz: